Лего кімната Відхилений

Доданий
30.09.2020
Номер
75
Освіта

Проєкт передбачає створення у ДНЗ № 53 кімнати конструювання LEGO Education, придбання обладнання та впровадження інноваційних методів роботи у дошкільному закладі, що сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку у формуванні наукових уявлень про оточуючий світ та забезпечить наступність у навчанні в Новій Українській школі.

Автор проєкту
Бюджет
149 854 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі освіти
Район
Центральний
Адреса
вул. Вайсера, 68, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Впровадження програми формування культури інженерного мислення в дошкільників «STREAM – освіта, або Стежинки у Всесвіт» у ДНЗ.
Забезпечення закладу освіти найсучаснішими засобами та технологіями для навчання дітей віком від 2 до 7 років. Це дасть змогу мотивувати дітей до отримання знань, зробити акцент на покращені якості української освіти в цілому. Завдяки роботі дітей за освітніми STREAM-програмами, щоб вони мали змогу розвиватись, створювати нові інноваційні проекти, щоб утвердити Україну як державу з сильним інтелектом.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку ДНЗ;
для дітей з особливими потребами;
для дітей та батьків центрального мікрорайону міста у вечірні години, та у вихідні дні.
Можливість використання практичним психологом, вчителем –логопедом для корекційно-розвивальних занять з дітьми дошкільного віку.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Провідною діяльністю дошкільника є гра, і як його засіб – іграшка. Сучасним дітям- сучасні творчі іграшки. Саме - конструктор LEGO Education.Використання LEGO конструктора є чудовим засобом для всебічного розвитку дітей від 2 до 7 років, що забезпечить інтеграцію різних видів дитячої діяльності. Створення LEGO кімнати дасть можливість, поринувши в світ LEGO, забезпечити ефективність отримання знань про закономірності і послідовності, сенсорні еталони, прості алгоритми, діти зможуть порівнювати, спостерігати, проводити експерименти, розв'язувати нестандартні задачі, робити узагальнення, налагоджувати взаємодію з однолітками. Отримані знання та вміння стануть першим STEM-досвідом дітей, зроблять їх більш впевненими у собі і підготують до успішного навчання в Новій Українській школі.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

підготовка приміщення для розміщення легоконструктора
закупівля обладнання (LEGO конструкторів та меблів);
організація роботи кімнати в межах освітнього процесу ДНЗ та у доступі батьків з дітьми мікрорайону.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проєкт сприятиме всебічному розвитку дітей дошкільного віку, формуванню наукових уявлень про оточуючий світ, вирішенню завданнь, спрямованих на розвиток уяви і на формування узагальнених способів конструювання . Це створить сучасний освітній простір для розвитку пізнавального і творчого потенціалу дітей. Забезпечення ДНЗ потрібним обладнанням створить умови для розвитку зацікавленості вихованців до конструювання, вивчення природничо-математичних наук, різних технологій, впровадження STREAM – освіти, STEM- освіти.

Очікуваний термін реалізації проекту

12 міс

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

за час ,який буде проходити реалізація проєкту можливо піднятися вартість наборів конструкторів.

Приклади (кейси) схожих рішень

Lego-кімната та 3D у НВК "Кияночка"
кімната конструювання LEGO ДНЗ №362.м. Київ

Мета проекту

Створення потужного трансформаційного LEGO середовища (LEGO-кімнати), що є чинником становлення сучасної особистості, створення дружніх партнерських стосунків: батьки- діти - педагоги, розвиток конструкційних творчих здібностей дітей

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

освіти

Фотографії