Групи відреагування для громадян міста Брав участь

Доданий
29.09.2020
Номер
62
Охорона здоров'я

Для розвитку громадянського суспільства за прикладом сербських та німецьких колег, пропонуємо раз на 3 місяці проводити психоаналітичні групи відреагування для громадян міста з метою зниження рівня напруженості в суспільстві, визначення поточних проблем та можливих варіантів їх вирішення.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Підкалюк
Бюджет
131 000 грн
Розрахунок бюджету
Теги
на об’єкті галузі охорони здоров’я
Район
Все місто
Адреса
просп. Миру, 61, Хмельницький

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Оскільки ми живемо в часи війни на Сході України, економічних криз, пандемії, соціальної незахищеності значної частини громадян, рівень напруження в суспільстві є досить значним. Це провокує насилля, агресію, конфліктні ситуації та розвиток стресових розладів. Методика груп відреагування для громадян була винайдена сербськими колегами з метою навчання людей діалогу та зниження суспільного тиску на кожну окрему особистість. Для того, щоб імплементувати цю методу в громаду міста Хмельницького, пропонуємо запросити колег з Сербії та Німеччини, як б разом з фахівцями центру психічної реабілітації розпочали проведення таких груп , і в подальшому такі групи проводились би на регулярній основі в громаді міста фахівцями центру

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Громада міста

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо раз на 3 місяці збирати групи відреагування в різних районах міста, які будуть складатися з жителів міста. Під керівництвом ведучих групи проводити діалоги на суспільно-актуальні теми для зниження психологічної напруженості, визначення провідних проблем в громаді та навчання продуктивної дискусії.
Метою груп є зміцнення громадянського суспільства, здобуття навиків конструктивного діалогу та визначення проблем громади.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

4 рази на рік проведення психоаналітичних груп відреагування в різних районах міста спільно з фахівцями Сербії та Німеччини.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення рівня обізнаності про соціальні проблеми, здобуття навиків конструктивного діалогу, зниження рівня психічного напруження серед населення

Очікуваний термін реалізації проекту

1 рік

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Продовження карантину, в такому разі можливий онлайн-формат груп

Приклади (кейси) схожих рішень

Схожі групи функціонують в Сербії, Німеччині, Італії, Польщі

Мета проекту

Знизити рівень психологічного напруження в громаді міста, що в свою чергу має знизити рівень конфліктних ситуацій та агресії, а також може допомогти в діалозі влади та громади.

Проект реалізовуватиметься на об’єкті галузі

КНП "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр", поліклініка №2, центр психічної реабілітації